SEPETİ GÖRÜNTÜLE
SEPETTEKİ SON 5 ÜRÜN (Toplam: 0 ürün)
SEPETİ GÖRÜNTÜLE

HAKKIMIZDA

PELAKS MİMARLIK ENDÜSTRİYEL MUTFAK MİM. MÜH. İNŞ. TUR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

2009 yılından bu yana mimarlık, iç mimarlık ,inşaat,endüstriyel mutfak imalatı ve gereçleri ile set üstü ekipmanları ve mobilya imalatı konusunda faaliyet göstermektedir.

Başlıca ürün kategorileri;Mimari,İç Mimari, Endüstriyel Mutfak Proje Taahhüt,Krom imalatı, Pişirme, Taşıma, Hazırlık, Servis, Pastane,Bar Ekipmanları,İnşaat mobilyaları ve Açık büfe olan Pelaks Mimarlık Atölyesi Endüstriyel Mutfak & Mobilya,ürünlerinin önemli bir bölümünü kendi bünyesinde üretmektedir.

Pelaks Mimarlık Atölyesi Endüstriyel Mutfak & Mobilya, Türkiye’de ve yurt dışında kısa zamanda gerçekleştirdiği bir çok otel,Restorant,cafe,Hastane ve fabrikanın Endüstriyel Mutfak projesi ile inşaat firmalarının mobilya proje ve taahhütü konusunda sektördeki yükselişini devam ettirmiştir.

2013 yılından itibaren Altınova Orta Mahalle Şelale Caddesi No:199 Kepez/ ANTALYA adresinde bulunan şirket merkezi ve showroom binasında müşterilerine verdiği güven ve tecrübe ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Pelaks Endüstriyel Mutfak & Mobilya, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam etmekte ve sektörde her bakımdan tercih edilen ilk firma olmayı hedeflemektedir.PELAKS MİMARLIK ENDÜSTRİYEL MUTFAK MİM. MÜH. İNŞ. TUR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

has been established in 2009 in Antalya Turkey. Today the company is one of the leading architectural, interior design and food service equipment manufacturers in Turkey.

Initial business activity of the company was to execute turn-key kitchen projects for the hotels, hospitals, military buildings, schools etc. PELAKS has been very succesfull in this business line with an extensive reference list in Turkey.

To choose PELAKS means to make use of a top quality product while benefiting from a really competitive relation between price and quality.